ثبت مشاور

فرنگی کاران قمی در پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی

تاریخ : 1396.04.14
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : مربي تيم هیأت‌‌ كشتي استان قم از اعزام سه فرنگي‌كار مطرح قم به پيكارهاي انتخابي تيم ملي براي كسب سهميه مسابقات جهاني 2017 خبر داد.

 

مسابقات انتخابی

 

 

مهدی علیزاده‌پورنیا در قم، اظهار کرد: بر اساس بخش‌نامه ارسالی از سوی فدراسیون کشتی، پیکارهای انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی، آزاد و پهلوانی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در تهران انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران میزبان برگزاری این رویداد مهم کشتی کشور است و سه کشتی‌گیر از استان قم در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی به میدان می‌روند و به هر سه نفر آنها برای کسب سهمیه مسابقات جهانی امیدواریم.

مربی تیم هیأت‌‌ کشتی استان قم اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون کشتی، پذیرش کشتی‌گیران روز چهاردهم تیرماه انجام می‌شود و پیش از اینکه رقابت‌ها برگزار شود داوران قضاوت کننده در این مسابقات به کلینیک ویژه داوری می‌روند.

وی یاد آور شد: تست پزشکی از کشتی‌گیران شرکت کننده در این پیکارها عصر چهارشنبه صورت می‌گیرد و در همین روز نیز کشتی‌گیران اوزان 57، 65، 74 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد، فرنگی‌کاران اوزان 66، 75، 85 و 130 کیلوگرم به همراه کشتی‌گیران اوزان 60، 80 و 100 کیلوگرم رشته پهلوانی به روی باسکول وزن‌کشی می‌روند.

علیزاده‌پورنیا با اشاره به نمایندگی قم در این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران، خاطرنشان کرد: هادی علیزاده‌پورنیا در وزن 75 کیلوگرم، مهدی ابراهیمی در وزن 80 کیلوگرم و علی‌اکبر حیدری در وزن 98 کیلوگرم نمایندگان قم در این پیکارها به شمار می‌روند.

وی ابراز کرد: پنجشنبه پانزدهم تیرماه رقابت اوزان 66، 75، 85 و 130 کیلوگرم برگزار می‌شود و نخستین نماینده قم هادی علیزاده‌پورنیا دارنده دو مدال طلا و نقره پیکارهای قهرمانی آسیا و مدال‌های طلا و نقره جام جهانی کشتی فرنگی است که به میدان خواهد رفت و دو نماینده دیگر قم نیز در اوزان 80 و 98 کیلوگرم روز جمعه وارد تشک می‌شوند.

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
کشتی گیران فرنگی کار
دسته بندی :  کشتی فرنگی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا