ثبت مشاور

حاشیه های رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور

تاریخ : 1402.09.20
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : به گزارش ایرنا مجتبی کبابی روز چهارشنبه پس از شکست مقابل دانشگاه پیام نور خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:با توجه به اینکه بیشتر کشتی گیران ما جوان بوده و نخستین حضور خود در مسابقات لیگ برتر را تجربه می کردند عملکرد خوب و امیدوار کننده ای داشتند.

 

مسابقات قهرمانی


سرمربی تیم کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور خوزستان با بیان اینکه عظیم گرمسیری و محمد نورزاد دو کشتی گیر اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، گفت:همچنین به دلیل مصدومیت کشتی گیر وزن 130 کیلوگرم خود از کشتی گیر 98 کیلوگرم استفاده کردیم که کار ما را سخت می کرد.
وی ادامه داد: تیم ما حدود چهار روز قبل از شروع لیگ بسته شد و همین موضوع موجب شد که ترکیب تیم را از بازیکنان جوان کشور تشکیل دهیم، قطعا در آینده با اضافه شدن بازیکنان مصدوم و جذب چند بازیکن مطرح تیم خود را تقویت می کنیم.
کبابی با بیان این که 40 درصد از ترکیب تیم را بازیکنان خوزستانی تشکیل می دهند افزود: کشتی گیران جوان ما امروز به خوبی در میدان جنگیدند و عملکردشان برای شروع راضی کننده بود هرچند که نباید فراموش کرد که ما در مقابل قهرمان سال گذشته لیگ و باشگاه های جهان بازی می کردیم.
وی با تشکر از مهمان نوازی مردم و مسولان کشتی شهرستان ایذه گفت: سطح مسابقه امروز به لحاظ کیفی و کمی بسیار خوب و در حد لیگ برتر بود اگر چه مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود.
سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه در پایان سخنانش گفت:قطعا هدفمان تکرار قهرمانی در لیگ داخلی و باشگاه های جهان است و برای رسیدن به آن باید تلاش خود را دوچندان کنیم، سطح کیفی 9 تیم حاضر در مسابقات لیگ نزدیک به هم بوده و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت.
دیدار بین دو تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه و دانشگاه پیام نور خوزستان از هفته اول رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور با نتیجه 7 بر 1 به سود سینا صنعت ایذه با پایان رسید.

 

 

 

ایرنا

کلید واژه ها :
تیم خوزستان
دسته بندی :  لیگ کشتی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا