ثبت مشاور

سیستان و بلوچستان میزبان مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان

تاریخ : 1396.03.14
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از برگزاری مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان جام "یادگار امام(ره)" در سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

رقابت ازاد

 

حسین ثوری اظهار داشت: سیستان و بلوچستان تابستان امسال میزبان سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان جام یادگار امام(ره) در رده سنی بزرگسالان است.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ادامه داد: قرار است این مسابقان در روزهای 6 و 7 تیرماه به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهرستان بندری چابهار برگزار شود که بدون شک با توجه به پتانسیل‌های چابهار، این مسابقات با کیفیت شایسته‌ای برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هفته گذشته جلسه روسای فدراسیون‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار سیستان و بلوچستان در تهران برگزار شد که در این جلسه مقرر شد فدراسیون‌های ورزشی میزبانی بخشی از رقابت‌های ملی، آسیایی و بین‌المللی را به سیستان و بلوچستان واگذار کنند.

ثوری ادامه داد: در هیمن راستا در نخستین اقدام برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان جام یادگار امام(ره) به سیستان و بلوچستان سپرده شد.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این مسابقات تاکنون در گرجستان و اکراین برگزار می‌شده، گفت: قرار است یک تیم از کشتی استان در جام باشگاه‌های کشتی جهان حضور داشته باشد.

 

 

 

 

 

تسنیم 

کلید واژه ها :
جام یادگار امام
دسته بندی :  کشتی آزاد

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا