ثبت مشاور

پیام تسلیت قهرمان افسانه ای کشتی جهان به ایران

تاریخ : 1402.07.09
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : در پیام مکتوب مدود به مصطفی اویسی سفیر ایران که امروز (جمعه) انتشار یافت، آمده است: تروریست ها با اقدام های بی سابقه و غیر انسانی خود می خواهند نه تنها صلح را در ایران بلکه در جهان از بین ببرند.

 

 

مدود


حریف و دوست زنده یاد جهان پهلوان غلامرضا تختی در پیام خود افزوده است: آرزومندم که خداوند ملت ایران را از خطرهای انجام چنین اقدام های ظالمانه ای حفظ کند.
مدود رئیس کنفدراسیون اروپایی ورزش های زورخانه ای که به علت استراحت پزشکی پیام تسلیت خود را مکتوب ارسال کرده، افزوده است: همراه با جامعه کشتی بلاروس ضمن محکومیت اقدام های تروریستی در تهران، آرزومند نابودی تروریسم در جهان هستم.
سه طلای المپیک 1964، 1968 و 1971 و قهرمانی جهان در سال های 1962، 1963، 1966، 1967، 1969، 1970 و 1971 در وزن های مختلف و عنوان بهترین کشتی گیر آزادکار جهان در آن سال ها، بخشی از کارنامه مدود است.
17 خرداد در دو حمله تروریستی جداگانه، ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) هدف تیراندازی مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که بر اثر ان 17 نفر شهید و حدود 50 نفر دیگر نیز مجروح شدند.
به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران حرم مطهر امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد
گروه تکفیری تروریستی داعش مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته است.

 

 

 

 

 

 

ایرنا

کلید واژه ها :
تسلیت به کشتی گیران
دسته بندی :  اخبار داغ

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا