ثبت مشاور

جزئیات برنامه رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد و فرنگی

تاریخ : 1402.09.20
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : زمان زیادی تا برگزاری مهمترین رویداد داخلی امسال یعنی رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد و فرنگی برای اعلام ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات جهانی فرانسه باقی نمانده است. مسابقاتی مهم و سرنوشت ساز برای مدعیان کسب دوبنده تیم ملی که طبق فرایند انتخابی، فرصتی را در اختیار کشتی گیران واجد شرایط قرار داده تا توانایی خود را به کادر فنی اثبات کنند.

 

کشتی فرانسه

 

 

طبق برنامه از پیش تعیین شده فدراسیون کشتی، مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در تهران و مسابقات جهانی هم طی روزهای ۳۰ مرداد تا ۵ شهریورماه در شهر پاریس برگزار می‌شود. بدین ترتیب کادرهای فنی این دو تیم، حدود ۴۰ روز برای تجهیز و آماده سازی نفرات منتخب فرصت دارند. ضمن اینکه ترکیب نهایی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نیز ۱۵ روز قبل از اعزام به فرانسه و در اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

پس از برگزاری رقابتهای انتخابی تیم های ملی کشتی، نفرات برتر و واجد شرایط به اردوی آماده سازی دعوت خواهند شد که این تمرینات به دلیل محدودیت زمانی شامل دو یا حداکثر سه اردوی کوتاه مدت می شود. در این بین یک تورنمنت بین المللی نیز برای برخی از کشتی گیران در نظر گرفته شده تا مربیان تیم های ملی بتوانند ابهامات خود در انتخاب بهترین و شایسته ترین نفرات در برخی اوزان را برطرف کنند.

گفته می شود این تورنمنت بین المللی که تنها میدان تدارکاتی پیش از رقابتهای جهانی است یکی از مسابقات آتی در جمهوری آذربایجان است که برخی از نفرات منتخب حاضردر اردوهای تیم ملی به آن اعزام خواهند شد.

آنچه مسلم است، نبود زمان کافی از رقابتهای انتخابی تا زمان اعزام به مسابقات جهانی، مهمترین دغدغه متولیان فدراسیون و مربیان تیم ملی است، چراکه میدان پیش رو به عنوان جدی‌ترین مصاف بین‌المللی بعد از المپیک ریو تلقی می‌شود و بسیاری از مدعیان جهانی با نقشه و نیروهای جدیدی پای به آن خواهند گذاشت.

 

 

 

 

 

مهر

کلید واژه ها :
رقابتهای کشتی فرانسه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا