ثبت مشاور

نظر لرستانی درباره قهرمانی تیم ایران

تاریخ : 1402.09.20
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان می‌گوید: مطمئن باشید بچه‌های ما در پیکارهای قهرمانی آسیا و جهان برای کسب 10 طلا شرکت می‌کنند و سرشار از انگیزه هستند.

 

 

لرستانی

 

علی‌رضا لرستانی در لرستان، درباره قهرمانی تیم ایران "الف" در جام بین‌المللی یادگار امام(ره) اظهار کرد: به استثنای تیم روسیه، بقیه قدرت‌های دنیا با بهترین نفرات در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند و سطح پیکارها واقعاً بالا بود که با درایت بچه‌ها و کادرفنی قهرمان شدیم.
وی با بیان اینکه آذربایجان مهمترین رقیب ما در این جام بود، افزود: این تیم همواره در رقابت‌های جهانی عملکرد خوبی دارد و ما را هم در فینال اذیت کرد که توانستیم هفت بر سه به برتری برسیم.
لرستانی با بیان اینکه اواخر ماه جاری باید در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کنیم، تصریح کرد: با توجه به فاصله‌ای که با آن رقابت‌ها داریم در جام یادگار امام از نفراتی که قرار است در آسیا به‌روی تشک بروند استفاده نکردیم. تیم ما مشخص شده و انگیزه بالایی برای موفقیت در آسیا دارند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان اضافه کرد: اواخر شهریور نیز رقابت‌های جهانی یونان را در پیش داریم و با اینکه نتایج قابل پیش‌بینی نیست اما مطمئن باشید در هر دو پیکار مهم بین‌المللی برای کسب طلای اوزان 10‌ گانه شرکت می‌کنیم و کشتی‌گیران سرشار از انگیزه هستند.
وی در پاسخ به پرسشی که نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی مشخص شده‌اند؟ گفت: هنوز نه و بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا، تیم اعزامی به یونان را مشخص خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

ایسنا 

کلید واژه ها :
جام یادگار امام
دسته بندی :  کشتی فرنگی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا