ثبت مشاور

مسابقات قهرمانی کشور با حضور کشتی گیران خردسال و نونهال قمی

تاریخ : 1402.07.09
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : دبیر هیأت‌ کشتی استان قم گفت: استعدادهای کشتی قم در ترکیب تیم‌های رده سنی خردسالان و نونهالان هر دو رشته آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی کشور به مصاف حریفان می‌روند.

 

خردسالان کشتی

 

 

علی جانقلی در قم، اظهار کرد: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی رد‌ه‌های سنی خردسالان و نونهالان قهرمانی کشور بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی به میزبانی هیأت‌ کشتی استان آذربایجان شرقی و در شهر تبریز برگزار می‌شود

وی با اشاره به رقابت کشتی‌گیران در روزهای 22 تا 27 مرداد ماه، بیان کرد: سالن شهید پورشریفی شهر تبریز در حالی میزبانی رقابت آزادکاران و فرنگی‌کاران مستعد و آینده‌دار سراسر کشور را انجام می‌دهد که جدال کشتی‌گیران خردسال برای کسب عناوین برتر در 12 وزن به انجام خواهد رسید.

دبیر هیأت‌ کشتی استان قم افزود: با توجه شرایط و برنامه برگزاری این مسابقات، جدال کشتی‌گیران رده سنی خردسالان شرکت کننده در این دوره از مسابقات برای رسیدن به مدال‌های طلا، نقره و برنز اوزان 28، 30، 32، 35، 38، 42، 47، 53، 59، 66، 73، و 85 کیلوگرم برگزار خواهد شد.

وی یاد آور شد: در رده سنی خردسالان تنها کشتی‌گیران متولد دهم یازدهم دی‌ماه سال 1382 تا دهم دی‌ماه سال 1384 امکان رقابت برای کسب عناوین برتر را دارند، ضمن اینکه همزمان شاهد برگزاری رقابت‌های رده سنی نونهالان در همین تعداد وزن خواهیم بود.

جانقلی ابراز کرد: مسابقات رده سنی نونهالان کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی کشور در اوزان 29، 32، 35، 38، 42، 47، 53، 59، 66، 73 و 85 کیلوگرم برگزار می‌شود و کشتی‌گیران متولد یازدهم دی‌ماه سال 1380 تا دهم دی‌ماه سال 1382 مجاز به حضور در این پیکارها هستند.

وی با بیان اینکه ترکیب تیم‌های اعزامی هیأت‌ کشتی قم به این دوره از مسابقات با برگزاری پیکارهای انتخابی استان مشخص خواهد شد، بیان کرد: به نفرات اول تا سوم این مسابقات در هر رده سنی حکم و مدال اهداء خواهد شد، ضمن اینکه تیم‌های اول تا سوم در هر رده با دریافت کاپ قهرمانی تجلیل می‌شوند.

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
کشتی قهرمانی تبریز
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا