ثبت مشاور

حضور کشتی گیران ایذه ای در مسابقات پنجشنبه و جمعه

تاریخ : 1396.04.15
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0

کشتی سرا : پس از کش و قوس های فراوان در مورد زمان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی بالاخره این رقابت‌ها ۱۵ و ۱۶ تیر ماه ، در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهند شد.

 

 

کشتی ایذه

 

در این رقابت ها کشتی گیران ایذه ای نیز حضور فعالی دارند، در وزن ۵۹ کیلوگرم این مسابقات مهرداد مردانی یکی از شانس های مسلم کسب دوبنده تیم ملی است.

در وزن وی حمید سوریان از حضور در این رقابت‌ها کناره گیری کرد و سامان عبدولی نیز برای شرکت در وزن ۶۶ کیلوگرم اعلام آمادگی کرد تا راه رسیدن مهرداد به تیم ملی کمی هموار باشد، مردانی روز جمعه باید برای رقابت با حریفان خود روی تشک برود.

در وزن ۷۵ کیلوگرم، پیام بویری که بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود ، اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد باید با حریفان خود مصاف دهد، پیام با انرژی بالا و انگیزه سرشار خود یکی از شانس های اصلی کسب دوبنده تیم ملی است، پیام عصر امروز روی باسکول رفت و از صبح فردا مبارزات خود را آغاز خواهد کرد.

رامین طاهری که چندی پیش سومین طلای مسابقات قهرمانی آسیا را بر گردن آویخته بود ، هفته گذشته دچار مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی شد و در حالی که کارشناسان از وی به عنوان آماده ترین کشتی گیر وزن ۸۰ کیلوگرم یاد می‌کردند از حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی بازماند تا حسرتی بزرگ برای کشتی دوستان ایذه ای باقی بگذارد.

گفتی است این مسابقات از شبکه سه سیما پخش خواهد شد ، برنامه پخش زنده این مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه:
ساعت:  ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰
ساعت: ١٧:٣٠ تا ١٩:١٥

جمعه:
ساعت:١١:٤٠ تا ١٢:٤٠
ساعت:١٩:٣٠ تا ٢١

 رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان روزهای ۳۰ مرداد تا ۵ شهریورماه در شهر پاریس پایتخت کشور فرانسه برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

عصر ایذه

کلید واژه ها :
وزن کشی مسابقات
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا