ثبت مشاور

حضور داور قمی در رقابتهای انتخابی

تاریخ : 1396.04.15
نویسنده : Koshtisara
نظرات : 0
کشتی سرا : رئیس هیات کشتی استان قم گفت: داور بین‌المللی کشتی قم روزهای پایانی هفته جاری رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی را قضاوت می‌کند.

قضاوت کشتی


 

محسن وزیری در قم، اظهار کرد: بعد از حضور تیم‌‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی رده سنی بزرگسالان کشورمان در پیکارهای جام جهانی کشتی سال 2017 و بازگشت آنها از مسابقات آسیایی امسال، اکنون نوبت به حضور این دو تیم در رقابت‌های جهانی رسیده است.

وی ادامه داد: حضور موفق تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران در رقابت‌های جهانی اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا سال 1396 سال منتهی به یکی از مهمترین رویدادهای برون‌مرزی ورزش ایران در سال آینده یعنی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی به شمار می‌رود.

رئیس هیات کشتی استان قم بیان کرد: به لطف خدا کشتی قم نیز همچنان در مسیر رشد و پیشرفت گام بر می‌دارد و کشتی‌گیران بسیار خوبی داریم که در پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای اعزام به رقابت‌های جهانی سال 2017، این هفته به روی تشک خواهند رفت.

وی در ادامه با انتخاب داور بین‌المللی کشتی قم برای قضاوت رقابت‌های انتخابی تیم ملی اشاره و بیان کرد: اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی در حالی اعلام شد که سعید عباسی داور بین‌المللی کشتی قم نیز در بین داوران حضور دارد.

وزیری با بیان اینکه این رقابت‌ها روزهای 15 و 16 تیر ماه به میزبانی سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مسوولیت سرپرست فنی این پیکارها به محمدابراهیم امامی از تهران واگذار شده و داوران S1 این دوره نیز اردوان صاحب از خوزستان و محمد مصلایی پور از یزد هستند.

وی با اشاره به حضور سعید عباسی از قم در بین داوران درجه یک بین المللی قضاوت کننده در این پیکارها، عنوان کرد: جواد کریمی، وحید خوش‌طینت، مهدی آقاولی، بابک امجدی و مسعود رستمی‌پور از تهران، غلامرضا طاهرخانی از قزوین، نیما صادقی از مازندران، مزدک گیتی از همدان، غلامرضا بهارلو از چهار محال و بختیاری، محمد رحیم‌پور از کردستان دیگر داوران قضاوت کننده در این پیکارها به شمار می‌روند.

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
داور کشتی
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا